Moated Castle
Gustav Eichhorn 1857 - 1926
Lot-No. 92
Proceeds : 400 €
Oil/panel, 11 x 21 cm, sign. a. dat. lo. le. G. Eichhorn 1918.
Gustav Eichhorn: Moated Castle
Moated Castle
Lot-No. 92
Proceeds : 400 €