Small Smoking Boy
Francois Xavier Bricard Angers 1881 - 1935
Lot-No. 79
Proceeds : 500 €
Oil/canvas, 69 x 55,5 cm, sign. lo. ri. F. Bricard, slightly rest. - Lit.: Bénézit.
Francois Xavier Bricard: Small Smoking Boy
Small Smoking Boy
Lot-No. 79
Proceeds : 500 €