Boats on the Waterfront
Irma Weiland (Hamburg 1908 - Hamburg 2004)
Lot-No. 328
Proceeds : 600 €
Oil/canvas, 58,5 x 78,5 cm, sign. lo. ri. a. dat. Irma Weiland 55.
Irma Weiland: Boats on the Waterfront
Boats on the Waterfront
Lot-No. 328
Proceeds : 600 €