Gotika
Vjacheslav Michailov (St. Petersburg 1945)
Lot-No. 211
Proceeds : 2.200 €
Acrylic/masonite, 110 x 89,5 cm, lo. le. cyrillic sign. as well as dat. 99, on the reverse titled as well as sign. a. dat. again.
Vjacheslav Michailov: Gotika
Gotika
Lot-No. 211
Proceeds : 2.200 €