Self in Arcadia
Heinz Zander (Wolfen 1939)
Lot-No. 217
Proceeds : 5.000 €
Oil/canvas, 85,5 x 50 cm, lo. le. monogr. a. dat. HZ 93.
Heinz Zander: Self in Arcadia
Self in Arcadia
Lot-No. 217
Proceeds : 5.000 €