Boys training Mice
John Joseph Barker of Bath (1824 - 1904)
Lot-No. 20
Proceeds : 7.300 €
Oil/canvas/wood, 76,5 x 64 cm, lo. le. sign. J. Barker, some rest.
John Joseph Barker of Bath: Boys training Mice
Boys training Mice
Lot-No. 20
Proceeds : 7.300 €