Rower on a Lake
Anton Pick (Görz 1840 - Wien 1902)
Lot-No. 55
Proceeds : 1.000 €
Oil/canvas, 69 x 106 cm, lo. ri. sign. A. Pick, min. rest.
Anton Pick: Rower on a Lake
Rower on a Lake
Lot-No. 55
Proceeds : 1.000 €