Abstract Composition
Wilhelm Hoffmeister (Berlin 1908 - Hamburg 1991)
Lot-No. 210
Proceeds : 1.600 €
Oil/canvas, 130 x 130 cm, up. le. sign. a. dat. Hoffmeister 24.IX.57.
Wilhelm Hoffmeister: Abstract Composition
Abstract Composition
Lot-No. 210
Proceeds : 1.600 €