Church Parade in Russia
Richard Böhm (1858)
Lot-No. 56
Proceeds : 1.300 €
Oil/canvas, 82 x 129 cm, lo. le. sign. R. Böhm, some rest., unframed.
Richard Böhm: Church Parade in Russia
Church Parade in Russia
Lot-No. 56
Proceeds : 1.300 €