200
Danish Marshland
Dänischer Landschaftsmaler, tätig frühes 20. Jh. active early 20th cent.
Lot-No. 354
Proceeds : 400 €
Oil/canvas, 50,5 x 70 cm, lo. le. indistinctly monogr. probably NZ, relined.