Belgian Landscape
Jean de Sieg (Ostende 1932)
Lot-No. 83
Proceeds : 200 €
Oil/cardboard, 27 x 36 cm, lo. le. sign. a. dat. J. de Sieg 1932. - Belgian landscape painter.
Jean de Sieg: Belgian Landscape
Belgian Landscape
Lot-No. 83
Proceeds : 200 €