Portrait of a Boy
Hans Krause (Berlin 1864 - 1931)
Lot-No. 88
Proceeds : 1.000 €
Oil/canvas, 63,5 x 42 cm, lo. le. sign. a. dat. Hans Krause 1894.
Hans Krause: Portrait of a Boy
Portrait of a Boy
Lot-No. 88
Proceeds : 1.000 €