Vertical 25
Helle Jetzig (Emden 1956)
Lot-No. 185
Proceeds : 2.400 €
Painting a. silk screen/photograph, 160 x 90 cm, on the reverse sign. a. dat. Jetzig 99, unframed. - German artist.
Helle Jetzig: Vertical 25
Vertical 25
Lot-No. 185
Proceeds : 2.400 €