Herd of Deers
Adolf Henrik Mackeprang (Langesö 1833 - Kopenhagen 1911)
Lot-No. 39
Proceeds : 2.300 €
Oil/canvas, 88 x 124 cm, lo. le. monogr. a. dat. AM 1910. - Danish animal a. landscape painter.
Adolf Henrik Mackeprang: Herd of Deers
Herd of Deers
Lot-No. 39
Proceeds : 2.300 €