Colours
Roger Greßl (St. Pölten 1959)
Lot-No. 297
Proceeds : 900 €
Acrylic/canvas, 120 x 80 cm, lo. middle sign. a. dat. Roger Greßl 95. - Austrian painter.
Roger Greßl: Colours
Colours
Lot-No. 297
Proceeds : 900 €