Naval Action
Vilhelm Melbye (Roskilde 1824 - Kopenhagen 1882)
Lot-No. 70
Proceeds : 1.500 €
Oil/cardboard, 11 x 16 cm, lo. le. sign. a. dat. Wilhelm M. 48.
Vilhelm Melbye: Naval Action
Naval Action
Lot-No. 70
Proceeds : 1.500 €