Women in a Garden
Willy Knoop (Lütjenburg 1888 - Kiel 1966)
Lot-No. 159
Proceeds : 1.100 €
Oil/fibre board, 97 x 120 cm, lo. le. sign. a. dat. Knoop 64. - German painter.
Willy Knoop: Women in a Garden
Women in a Garden
Lot-No. 159
Proceeds : 1.100 €