Deer
Bettina Bick (Lüneburg 1961)
Lot-No. 188
Proceeds : 1.000 €
Oil/canvas, 100 x 120 cm, lo. ri. sign. and dat. Bick 09, unframed. - German paintress.
Bettina Bick: Deer
Deer
Lot-No. 188
Proceeds : 1.000 €