Old House
Gerd Bannuscher (Königsacker 1957)
Lot-No. 240
Proceeds : 1.800 €
Oil/fibre board, 121 x 178 cm, lo. ri. sign. and dat. G. Bannuscher 2002. - Photorealist painter.
Gerd Bannuscher: Old House
Old House
Lot-No. 240
Proceeds : 1.800 €