Fiesole
Alfred Ziethlow (Samotschin/Posen 1911 - Bad Salzuflen 2003)
Lot-No. 89
Proceeds : 1.600 €
Oil/canvas, 60 x 80 cm, lo. ri. sign. and dat. Ziethlow 59, on the reverse titled. - German painter.
Alfred Ziethlow: Fiesole
Fiesole
Lot-No. 89
Proceeds : 1.600 €