"Deepenmoor III"
Lothar Malskat Königsberg 1913 - Lübeck 1988
Proceeds : 600 €
Gouache, 49,5 x 64 cm, lo.le. signed, monogr., dat. 67, inscribed; min. craquelé, without frame.
Lothar Malskat: "Deepenmoor III"
"Deepenmoor III"
Proceeds : 600 €