A duck family at the water
Constant Artz Paris 1870 - Soest 1951
Proceeds : 1.100 €
Oil/panel, 24 x 18 cm, sign. lo. le. Constant Artz, min. rest.
Constant Artz: A duck family at the water
A duck family at the water
Proceeds : 1.100 €