A futurist scene
Elsa Thies
Proceeds : 1.600 €
Oil/canvas, 100 x 70 cm, sign. and dat. lo. ri. Elsa Thies 1932.
Elsa Thies: A futurist scene
A futurist scene
Proceeds : 1.600 €