Two persons
Mac Zimmermann Stettin 1912 - Wasserburg/Inn 1995
Proceeds : 300 €
Colour lithograph, 58 x 41,5 cm, sign. and numb. 5/50.
Mac Zimmermann: Two persons
Two persons
Proceeds : 300 €