View on Sorrent
Georg Arnegger Wien 1901
Proceeds : 4.800 €
Oil/canvas, 100 x 140 cm, sign. lo. le. G. Arnegger, min. rest.
Georg Arnegger: View on Sorrent
View on Sorrent
Proceeds : 4.800 €