Minerva
Paul Wunderlich Eberswalde 1927 - Saint-Pierre-de-Vassols 2010
Proceeds : 700 €
Colour lithograph, 79 x 57 cm, sign. and numb. 66/100, unframed.
Paul Wunderlich: Minerva
Minerva
Proceeds : 700 €