Children
Hans am Ende Trier 1864 - Stettin 1918
Proceeds : 1.100 €
Etching, 29,5 x 22 cm, sign. lo. ri., monogr. HAE in the plate, light curves.
Hans am Ende: Children
Children
Proceeds : 1.100 €