At the fair in Hamburg
Ernst Witt Hamburg 1901 - Hamburg 1977
Proceeds : 200 €
Watercoloured drawing/paper, sign. lo. ri. and dat. Ernst Witt 33 or 37, dam.
Ernst Witt: At the fair in Hamburg
At the fair in Hamburg
Proceeds : 200 €