A seaport with docking ships
Adriaen Frans Boudewijns Brüssel 1644 - 1711
Proceeds : 5.000 €
Oil/canvas, 27,5 x 41 cm, sign. lo. le. A. F. Boudewijns, rest. Mus.: Florenz, Wien, Braunschweig et.al., Lit.: Thieme-Becker, Bernt et.al.
Adriaen Frans Boudewijns: A seaport with docking ships
A seaport with docking ships
Proceeds : 5.000 €