Flowers
Joesph Lieck Aachen 1849 - 1904
Proceeds : 2.100 €
Oil/canvas, 60 x 48,5 cm, sign. up. le. and dat. Joseph Lieck 1886, min. dam., relined. Lit.: Boetticher, Thieme-Becker.
Joesph Lieck: Flowers
Flowers
Proceeds : 2.100 €