Boats at sea
Victor Qvistorff Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953
Proceeds : 400 €
Oil/board, 18 x 25,3 cm, lo. le. sign. and dat. V. Qvistorff 1936.
Victor Qvistorff: Boats at sea
Boats at sea
Proceeds : 400 €