The Swedisch coast area
Wilhelm Wieger Weimar 1890 - Cappeln 1965
Proceeds : 1.600 €
Oil/cardboard, 35 x 49,6 cm, sign. lo. le. and dat. Wilm. Wieger 1918.
Wilhelm Wieger: The Swedisch coast area
The Swedisch coast area
Proceeds : 1.600 €