A freight ship at sea
Victor Qvistorff Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953
Proceeds : 1.200 €
Oil/cardboard, 17 x 22 cm, sign. lo. le. and dat. V. Qvistorff 1948.
Victor Qvistorff: A freight ship at sea
A freight ship at sea
Proceeds : 1.200 €