The 'Lange Gang' in Hamburg
Friedrich Harden Havelberg 1861 - Hamburg 1921
Proceeds : 400 €
Oil/canvas, 50 x 38,5 cm, sign. lo. ri. F. Harden, some rest.
Friedrich Harden: The 'Lange Gang' in Hamburg
The 'Lange Gang' in Hamburg
Proceeds : 400 €