At the Alster
Christian Heyden Köln 1854 - Düsseldorf 1933
Proceeds : 4.500 €
Oil/canvas, 32 x 54 cm, sign. lo. ri. Chr. Heyden, some rest. Lit.: Boetticher, Thieme-Becker, Bénézit, Vollmer et.al.
Christian Heyden: At the Alster
At the Alster
Proceeds : 4.500 €