Sylt
Rudolf Stelling Neumünster 1907 - Neumünster 1989
Proceeds : 700 €
Oil/canvas, 60 x 75 cm, sign. lo. ro. R. Stelling, titled on the reverse and dat. 1976. Lit.: Schleswig-Holst. Künstler-Lexikon.
Rudolf Stelling: Sylt
Sylt
Proceeds : 700 €