A cargo ship
Victor Qvistorff Aarhus 1883 - Kopenhagen 1953
Proceeds : 800 €
Oil/hard masonite, 18,5 x 25 cm, sign. lo. ri. and dat. V. Qvistorff 1936.
Victor Qvistorff: A cargo ship
A cargo ship
Proceeds : 800 €