A Dutch cutter on the waves
John Fraser 1858 - 1927
Proceeds : 600 €
Oil/canvas, 52 x 40 cm, sign. and dat. J. Fraser 1886 lo. ri.
John Fraser: A Dutch cutter on the waves
A Dutch cutter on the waves
Proceeds : 600 €