In the fields
Heinrich Blunck-Heikendorf Kiel 1891 - Kiel 1963
Proceeds : 600 €
Oil/cardboard, 25,5 x 36,5 cm, sign. lo. ri. and dat. H. Blunck 54. Lit.: Vollmer, Dreßler.
Heinrich Blunck-Heikendorf: In the fields
In the fields
Proceeds : 600 €