A mill
Alexander Scherzer Hamburg 1835 - Hamburg 1871
Proceeds : 2.400 €
Oil/canvas, 49 x 73 cm, sign. lo. ri. A. Scherzer, some rest.
Alexander Scherzer: A mill
A mill
Proceeds : 2.400 €