Troika
Franz Rausch, Breslau, 19./20. Jh. , Wroclav, 19th/20th cent.
Proceeds : 1.000 €
Oil/canvas, 77 x 99 cm, sign. lo. ri. F. Rausch, some rest. partly craquelé.
Franz Rausch, Breslau, 19./20. Jh.: Troika
Troika
Proceeds : 1.000 €