Fjord landscape
Therese Fuchs Düsseldorf 1849
Proceeds : 600 €
Oil/canvas, 55 x 90 cm, sign. lo. le. Th. Fuchs - Düsseldorf and indistinctly dat. 18[..], rest., unframed.
Therese Fuchs: Fjord landscape
Fjord landscape
Proceeds : 600 €