The Lake Lugano with Mount San Salvatore
Roberto Iras Baldessari Innsbruck 1894 - Rom 1965
Proceeds : 400 €
Oil/canvas, 60 x 80 cm, sign. lo. le. Baldessari, some rest.
Roberto Iras Baldessari: The Lake Lugano with Mount San Salvatore
Proceeds : 400 €