Young Mother with Child
Bernardus Johannes Blommers Den Haag 1845 - Den Haag 1914
Proceeds : 3.700 €
Oil/canv., 62 x 46 cm, sign. lo. ri. B. J. Blommers, some rest.
Bernardus Johannes Blommers: Young Mother with Child
Young Mother with Child
Proceeds : 3.700 €