View on a Harbour
Frans Masereel Blankenberghe 1889 - Avignon 1972
Proceeds : 2.500 €
Gouache, 47 x 62 cm, monogr. a. dat. lo. le. F M 1955.
Frans Masereel: View on a Harbour
View on a Harbour
Proceeds : 2.500 €