At the Coast
Arnold Balwé Dresden 1898 - Feldwies/Chiemsee 1983
Proceeds : 1.900 €
Oil/cardboard, 30 x 40,5 cm, sign. lo. le. Balwé a. indistinctly dat.
Arnold Balwé: At the Coast
At the Coast
Proceeds : 1.900 €