A Large Bronze Figure 'The Sower'
Hans Müller Wien 1873 - 1937
Proceeds : 700 €
Austria, early 20th cent., Bronze with patina, sign. 'H. Müller. H. 62 cm.
Hans Müller: A Large Bronze Figure 'The Sower'
Proceeds : 700 €