Young Beauty with Pearlnecklace
L. Cajetan
Lot-No. 200
Proceeds : 1.200 €
Oil/canvas, 78 x 63 cm, sign. lo. ri. L. Cajetan, little rest.
L. Cajetan: Young Beauty with Pearlnecklace
Lot-No. 200
Proceeds : 1.200 €