Landscape near Worpswede
Eduard Euler (Düsseldorf 1867 - Oberdollendorf 1931)
Lot-No. 153
Proceeds : 1.100 €
Oil/wood, 23,5 x 26,5 cm, sign. a. dat. lo. ri. E. Euler 94.
Eduard Euler: Landscape near Worpswede
Landscape near Worpswede
Lot-No. 153
Proceeds : 1.100 €