Ahlbeck Fishermen
W. Stelzer, frühes 20. Jh. early 20th cent.
Lot-No. 200
Proceeds : 600 €
Oil/canvas, 61 x 80,5 cm, lo. ri. sign. W. Stelzer, on the stretcher titled.
W. Stelzer, frühes 20. Jh.: Ahlbeck Fishermen
Ahlbeck Fishermen
Lot-No. 200
Proceeds : 600 €